Moussa Dembele jest gotowy zostać w Lyonie. Nie będzie transferu do Premier League?

Moussa Dembele

Zdjęcie: Tribuna.com

Moussa Dembele nie wykluczył pozostania w Lyonie w przyszłym sezonie, po tym jak odbył rozmowy z prezesem klubu i trenerem Peterem Boszem.

Moussa Dembele ostatni sezon spędził na wypożyczeniu w Atletico Madryt, ale kontuzje i choroba sprawiły, że w barwach mistrzów Hiszpanii występował bardzo rzadko. Zaliczył zaledwie 16 występów w La Liga i nie wiadomo, czy Atletico Madryt rozważy podpisanie z nim umowy na stałe tego lata.

Napastnik wrócił do Lyonu na okres przedsezonowy i jest łączony z odejściem do Arsenalu, który jest zainteresowany jego pozyskaniem. Jednak według francuskiego dziennika sportowego “L’Equipe”, Francuz nie wyklucza kontynuowania kariery w Lyonie w przyszłym sezonie.

W zeszłym tygodniu zawodnik odbył bezpośrednie rozmowy z prezydentem Lyonu Jean-Michelem Aulasem i powtórzono mu, że klub chce go zatrzymać. Prezes rozważy jego sprzedaż, jeśli otrzyma dobrą ofertę, ale na razie plan jest taki, by zatrzymać napastnika.

Dembele odbył również rozmowy z Boszem, który zapewnił Francuza, że w jego atakującym składzie dostanie wiele okazji do udowodnienia swojej wartości jako strzelca goli. Napastnik jest zadowolony po rozmowach z kierownictwem i jest gotów pozostać w Lyonie w przyszłym sezonie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.