Mourinho: Wszedłem w przerwie do szatni i chciałem dokonać jedenastu zmian

thesefootballtimes.co

Szkoleniowiec Tottenhamu, Jose Mourinho zabrał głos po kompromitującej porażce jego drużyny z belgijskim zespołem Royal Antwerp FC.

W spotkaniu drugiej kolejki fazy grupowej Ligi Europy Tottenham odniósł zaskakującą porażkę. Koguty musiały uznać wyższość Royal Antwerpii. Mecz zakończył się wynikiem 1:0 na korzyść gospodarzy.

– Wszedłem w przerwie do szatni i chciałem dokonać jedenastu zmian. Niestety przepisy na to nie pozwalają. Nie zrobiłem też pięciu, bo obawiałem się jakiś nieprzewidzianych zdarzeń – powiedział Mourinho.

– Jest tylko jedna osoba, którą można winić za ten słaby występ i jestem nią ja. To przecież ja wybrałem tych zawodników. Po pierwszej połowie chciałem coś poprawić zmianami, ale to nie wystarczyło. Myślę jednak, że zasługiwali na szansę. Mamy mocny zespół, więc to nie powinno nikogo dziwić – dodał Portugalczyk.

– Od początku byliśmy zbyt łatwi do przejrzenia. W drugiej połowie wyglądało to nieco lepiej, ale i tak nic nam tego nie przyszło. Za nami ciężki bój. Oni zasłużyli na zwycięstwo, a my na porażkę – zakończył.


Najlepsze oferty bukmacherskie na Euro 2020
20 zł bez depozytu, 600 zł bez ryzyka i bonus 2100 zł na eFortuna.pl
20 zł bez depozytu, 333 zł bez ryzyka i bonusy 2000 zł na LVBET.pl
21 zł bez depozytu, 230 zł bez ryzyka i bonusy 549 zł na Totolotek.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *