Mourinho: Czuję się lepszym trenerem niż 10 lat temu

Mourinho

asroma.com.it


Jose Mourinho powiedział, iż czuje się dużo lepszym trenerem niż 10 lat wcześniej, gdy wygrywał potrójną koronę z Interem Mediolan. – Jeśli trener nie zmienia się, to dlatego, że stracił pasję – dodał.

Portugalski menedżer dwukrotnie wygrał Ligę Mistrzów – z Interem oraz FC Porto, a podczas swojej kariery zdobył trzy tytuły Premier League, trzy trofea La Liga i dwa mistrzostwa Serie A.

Cztery razy został wybierany najlepszym trenerem na świecie uważa, że jest jeszcze lepszy. – Jeśli trener nie poprawia się, to dlatego, że stracił pasję i mentalność, która pomaga mu poprawiać się każdego dnia – przekazał.

– To nie jest praca, w której wiek lub kondycja fizyczna są fundamentalne. To nas odróżnia od piłkarzy. Non stop myślę tylko o następnym meczu – oznajmił. Latem zastąpił w Romie Paulo Fonsecę.

 – Chcę zdobywać tytuły z klubem, ponieważ kibice żyją sukcesami. Rozumiem też, że miłość fanów wykracza poza trofea. To dla nich wieczna pasja. budujemy projekt, który ma nadejść. Byłoby idealnie, jeśli udałoby się to ze mną u sterów. Jeśli nie, to pięknie będzie przyczynić się do budowy przyszłości – kończy.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.