www.goal.com

Nie cichną pogłoski o możliwym odejściu Pedro z Barcelony. Piłkarz ostatnio przedłużył swój kontrakt do 2019 roku, ale ma świadomość, że z trio MSN nie będzie miał wiele okazji do gry. Tą sytuacje chce wykorzystać Jose Mourinho.

Hiszpanowi bardzo zależy na występach w kadrze Hiszpanii podczas nadchodzących Mistrzostw Europy. Wychowanek Barcelony doskonale wie, że aby to osiągnąć musi grać regularnie, a na Camp Nou na razie nie zapowiada się na jakiekolwiek rotacje w linii ataku. W tym momencie do gry wchodzi Chelsea z Jose Mourinho na czele. Portugalczykowi ma bardzo podobać się styl prezentowany przez zawodnika i łatwość, z jaką dochodzi do sytuacji bramkowych. Kolorów dodaje również fakt, że obecna klauzula w kontrakcie Pedro wynosi jedynie 30 milionów euro, co za takiego piłkarza wydaję się być okazją stulecia.

Wszystko zależy teraz od samego piłkarza i Jose Mourinho. Jeśli Portugalczyk zechce mieć go w swoim zespole to Roman Abramowicz prawdopodobnie od razu położy na stole wymaganą sumę euro.

Pedro spędził całą swoją karierę w FC Barcelonie, a do dorosłego zespołu wszedł w 2008 roku pod przewodnictwem Pepa Guardioli. Nie wyrósł on na takiego piłkarza, na jakiego się zapowiadał, ale jest on naprawdę solidnym graczem, który potrafi zmienić przebieg spotkania.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *