Mistrzostwa świata 2022: Ben White opuścił Katar z powodów osobistych
Ben White opuścił kadrę Anglii na mistrzostwach świata w Katarze, żeby wrócić do domu z powodów osobistych.
- Prosimy o poszanowanie prywatności piłkarza w tym momencie - czytamy w oświadczeniu. 25-latek, który ma na swoim koncie cztery występy w reprezentacji Anglii, nie pojawił się w drużynie Trzech Lwów na mundiali 2022. Anglicy zajęli pierwsze miejsce w grupie B. W sobotnim meczu w ramach 1/8 finału będzie Senegal.
Obrońca Kanonierów przegapił starcie z Walią z powodu choroby, ale nie ujawniono szczegółów. Arsenal w mediach społecznościowych przekazał: Wszyscy jesteśmy z tobą, Ben. White, który większość swojej kariery spędził jako stoper, został włączony do kadry Garetha Southgate'a na mistrzostwa świata po imponującym sezonie na prawej obronie w liderze Premier League.
#ThreeLions defender @ben6white has left England’s training base in Al Wakrah and returned home for personal reasons.
— England (@England) November 30, 2022
-

AktualnościKto sędziuje spotkanie USA - Australia? Poznaj arbitra tego meczu (19.06.2026)Nowacki / 19 czerwca 2026, 9:18
-


AktualnościKanada - Katar w liczbach. Statystyki ze spotkania (19.06.2026)Nowacki / 19 czerwca 2026, 8:56
-


AktualnościOceny piłkarzy po spotkaniu Szwajcaria - Bośnia i Hercegowina (18.06.2026)Nowacki / 19 czerwca 2026, 8:53
-


AktualnościOceny zawodników po meczu Kanada - Katar (19.06.2026)Nowacki / 19 czerwca 2026, 8:52
-

AktualnościOceny po meczu Czechy - RPA. Sprawdź kto najlepiej zagrał! (18.06.2026)Nowacki / 19 czerwca 2026, 8:52
-

AktualnościStatystyki ze spotkania Czechy - RPA. Pełna analiza spotkania (18.06.2026)Nowacki / 19 czerwca 2026, 8:49




































