Mino Raiola: Michael Zorc powiedział mi jasno, że Haaland nie jest na sprzedaż

źródło: bleacherreport.com

Erling Braut Haaland to obecnie najgorętsze nazwisko na rynku transferowym. Co rusz możemy dowiedzieć się o nowych plotkach transferowych związanych z Norwegiem. Teraz głos postanowił zabrać menadżer piłkarza, Mino Raiola. 

Mino Raiola w rozmowie z portalem “sport1.de” wyznał, że odbył rozmowę z Michaelem Zorcem w sprawie swojego podopiecznego, Erlinga Haalanda. Menadżer przyznał, że Borussia Dortmund nie zamierza pozbywać się swojego największego asa – Mogę potwierdzić, że byłem w Dortmundzie na rozmowach. Michael Zorc dał nam jasno do zrozumienia, że BVB nie chce sprzedawać Erlinga tego lata. Szanuję to stanowisko, ale to nie znaczy, że automatycznie się z nim zgadzam. BVB bardzo jasne wyraziła swoje poglądy.

Ostatnio dużo mówiło się również o rzekomym konflikcie Raioli z włodarzami BVB. 53-latek stanowczo zaprzeczył tym doniesieniom – Nie ma żadnej wojny między nami a BVB. Absolutnie nie! Relacje z Zorciem, Watzke i Kehlem pozostają dobre.

Haaland jest w kręgu zainteresowań wielu klubów, a Raiola razem z ojcem Erlinga, Alfem-Inge wybrał się na tournee po Europie w celu negocjacji potencjalnego transferu. Włoch w ostrych słowach wypowiedział się o doniesieniach brytyjskich mediów, które zgodnie twierdziły, że Haaland może zostać najlepiej opłacanym piłkarzem na świecie. 20-latek miałby dostawać milion funtów tygodniowo, a agent i ojciec piłkarza przy podpisaniu kontraktu otrzymaliby premię w wysokości 20 milionów funtów – Napisano o mnie wiele bzdur, ale nie interesuje mnie to. Nigdy nie będę mówił o rozmowach czy negocjacjach w mediach. Rozmawiam o tym tylko z moimi zawodnikami, współpracownikami i odpowiednimi klubami.

Źródło: meczyki.pl 

 


OGLĄDAJ MECZE ZA DARMO W FORTUNA TV

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *