Mikael Ishak pomaga w aklimatyzacji Jespera Kalstroema w Lechu

180527 Djurgårdens Jesper Karlström under fotbollsmatchen i Allsvenskan mellan Sirius och Djurgården den 27 Maj 2018 i Uppsala. Foto: Kenta Jönsson / BILDBYRÅN / Cop 210

Jesper Kalstroem ma zastąpić w Lechu sprzedanego do Brighton & Hove Jakuba Modera. W jego aklimatyzacji pomaga Mikael Ishak. – Od samego początku mojego pobytu w Poznaniu jest dla mnie dużą pomocą – przyznaje.

– Czuję się tutaj bardzo dobrze. Koledzy z zespołu, cały sztab szkoleniowy i wszyscy pracownicy w klubie bardzo mi pomagają w aklimatyzacji i w wejściu do drużyny – powiedział Szwed dla klubowych mediów.

– Jesteśmy na zgrupowania w jednym pokoju i oczywiście, to Mikael – z racji jego dłuższego stażu w zespole – od samego początku mojego pobytu w Poznaniu jest dla mnie dużą pomocą. Wszyscy jednak są dla mnie fantastyczni, dlatego bardzo szybko chcę dobrze poznać każdego zawodnika z naszej drużyny – dodał.

W tureckim Belek 25-latek ma za sobą już dwa mecze w koszulce “Kolejorza”. – Po ostatnich naszych sparingach mogę powiedzieć, że staram się grać jak najlepiej, ale oczywiście mogę być jeszcze lepszy. Uważam jednak, że to dobry początek w moim wykonaniu – ocenił Kalstroem.

źródło: lechpoznan.pl /

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *