Michniewicz: Piłka szybko się toczyła, to idealne warunki dla naszej drużyny

Czeslaw Michniewicz

fot. Mateusz Kostrzewa / Legia.com

Z każdym meczem widzimy plusy naszej pracy, ale są też momenty, w których tracimy koncentrację i przeciwnik ma swoje sytuacje – ocenił Czesław Michniewicz. Legia Warszawa w niedzielę wygrała z Zagłębiem Lubin (4:0).

Fantastyczne zawody rozegrał Tomas Pekhart, który strzelił cztery gole i poprowadził legionistów do zwycięstwa. – Byliśmy dynamiczni, szybko stwarzaliśmy sobie sytuacje i już po 20 minutach prowadziliśmy 3:0. Boisko było bardzo dobre. Popadało trochę przed meczem i piłka szybko się toczyła. To są idealne warunki dla naszej drużyny, bo potrafimy i lubimy grać w takich warunkach. To wszystko wygląda coraz lepiej – odpowiedział opiekun “Wojskowych”.

“Utrzymać koncentrację”

– Z każdym meczem widzimy plusy naszej pracy, ale są też momenty, w których tracimy koncentrację i przeciwnik ma swoje sytuacje. W przerwie meczu powiedzieliśmy sobie, że pewne rzeczy należy poprawić, musimy być dalej skoncentrowani i zachować konsekwencję budowania akcji. Wychodzimy po przerwie, dla nas jest 0:0 i chcemy wygrać drugą połowę – dodał.

– Cieszy mnie również to, że nikt nie wypadł z powodu nadmiaru kartek. W niedzielę zagrożony był Artur Jędrzejczyk, Bartek Slisz i serce mi zadrżało, gdy nasz pomocnik zderzył się z Dominikiem Hładunem. Na całe szczęście nie otrzymał tego typu upomnienia i będzie gotowy do rywalizacji z Pogonią, po powrocie z kadry narodowej – podsumował.

źródło: legia.com /

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *