Michniewicz: Każda drużyna ma na przełomie sezonu swoje problemy

Czesław Michniewicz

fot. Janusz Partyka (legia.com)

– Tomas Pekhart narzeka na dolegliwości po meczu z Jagiellonią – powiedział Czesław Michniewicz. Najskuteczniejszy strzelec PKO Ekstraklasy normalnie trenował w środę.

Liderująca Pogoń Szczecin nie przywiozła nawet punktu z Krakowa po porażce z Wisłą (1:2) i w związku z tym mistrzowie Polski mogą wrócić na fotel lidera. – Przede wszystkim brakuje nam skuteczności. Mam tu na myśli spotkanie w Białymstoku. W tym meczu sytuacji mieliśmy odpowiednio dużo, aby zdobyć kilka bramek i wygrać to spotkanie – ocenił.

– Dzisiaj jest dużo przypadku w grze każdego zespołu, w naszej też. Niekiedy piłka odbija się nie tak jakbyśmy chcieli. Chociażby poprzeczka Tomasa Pekharta w Białymstoku. Nie jest to oczywiście żadne wytłumaczenie, bo ten strzał powinien trafić do bramki.  Liczę na to, że przyjdzie taki moment, w którym regularnie będziemy wykańczać stworzone przez siebie sytuacje – twierdzi opiekun “Wojskowych”.

Wisła Płock łatwo nie odda punktów, a dwa ostatnie spotkania wyjazdowe zakończyli zwycięstwami. – Każda drużyna ma na przełomie sezonu swoje problemy. Płocczanie zdaje się, że już dawno je pokonali. Mają za sobą dobre tygodnie, a w perspektywie zaległe starcie ze Stalą Mielec i szansę na kolejne punkty. Nafciarze to drużyna złożona z doświadczonych piłkarzy – uważa.

W tygodniu Legia pozyskała Artema Szabanowa oraz Jasura Jakszibajewa. – Szabanow jest normalnie w treningu. Widać, że normalnie funkcjonuje na wysokim poziomie. Wszystkie obciążenia znosi bardzo swobodnie. Jasur zgłosił delikatny uraz w okolicy kolana na skutek tego, że trenowaliśmy na sztucznej nawierzchni. Myślę, że w przeciągu jednego czy dwóch dni wróci do pełni zdrowia. Jeśli chodzi o Rusyna – przeszedł badania medyczne, a teraz czekamy dopełnienie wszystkich formalności kontraktowych – zaznaczył. Początek meczu z płocką Wisłą o godzinie 15:00.

źródło: legia.com /


Najlepsze oferty bukmacherskie na Euro 2020
20 zł bez depozytu, 600 zł bez ryzyka i bonus 2100 zł na eFortuna.pl
20 zł bez depozytu, 333 zł bez ryzyka i bonusy 2000 zł na LVBET.pl
21 zł bez depozytu, 230 zł bez ryzyka i bonusy 549 zł na Totolotek.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *