Michał Probierz chce odważniej zagrać z Zagłębiem Lubin

Michał Probierz / fot. Mikołaj Barbanell (Piłkarski Świat)

Cracovia wzmocniła się w ostatnim momencie. “Pasy” pozyskały bowiem Jakuba Koseckiego oraz Luisa Rochę z Legii Warszawa.

W niedzielę krakowski zespół podejmie przy Kałuży Zagłębie Lubin (godz. 15:00), które również wpadło w dołek. Szkoleniowiec rozważa wystawienie dwóch napastników. – Mieliśmy taki zamiar już w niektórych spotkaniach. Zawsze jednak się to nam komplikowało. Nie ma co ukrywać, że nawet wystawianie Sergiu na lewej obronie było dla nas dużym problemem. Wielu zawodników, którzy wchodzili, nie dawało takich zmian, jak powinno. Zawsze mieliśmy jakieś słabsze ogniwa – zdradził.

Transfery last minute

– Wierzymy, że zawodnicy, którzy doszli, podniosą nam jakość ławki. To jest najważniejsze, by zawodnicy, którzy wchodzą, mogli coś zmienić. Chcielibyśmy, żeby ten zespół pokazał się z dużo lepszej strony. Jestem jednak dużym optymistą przed niedzielą – widzę po zawodnikach, że naprawdę solidnie trenują, poprawiają elementy, na które zwracaliśmy im uwagę. Pracowaliśmy ostatnio nad fizycznością, to też – mam nadzieję – z tygodnia na tydzień będzie się poprawiało. Jestem pełen optymizmu przed niedzielnym meczem – kontynuował.

Luis Rocha ma zastąpić kontuzjowanego Kamila Pestkę na lewej stronie defensywy.  – Ostatnie transfery są na pozycje, na których najwięcej nam brakowało. Jeśli będą się dobrze prezentowali, to na pewno będą dalej zawodnikami Cracovii – zaznaczył Probierz.

źródło: cracovia.pl /


OGLĄDAJ MECZE ZA DARMO W FORTUNA TV
OGLĄDAJ MECZE ZA DARMO W STS TV

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *