Messi: Złota Piłka sprawia, że FC Barcelona staje się coraz większym klubem

Lionel Messi

https://twitter.com/FCBarcelona

Tegoroczną Złotą Piłkę przyznawaną przez “France Football” zgarnął Leo Messi, dla którego jest to historyczny wynik. “Messix” – francuski tygodni nadał oryginalny tytuł dla genialnego Argentyńczyka pochodzącego z przedmieść Rosario.

– Zawsze powtarzam, że indywidualne nagrody nie są moim celem. Choć nie ukrywam, że są bez wątpienia miłym uznaniem. To również radość dla moich przyjaciół – podkreśla Leo Messi. – Chciałem wygrać Ligę Mistrzów i rozgrywki Copa America przed przyznaniem tego trofeum. To jest wyjątkowym moment w moim życiu. Mam nadzieję, iż będę jeszcze długo sprawiać radość na boisku, ale zbliżam się do 33. roku  życia i wszystko zależy od mojej formy fizycznej – przyznaje Argentyńczyk.

– Nigdy nie osiadam na laurach i staram się być coraz lepszy. Nagrody takie jak Złota Piłka sprawiają, że FC Barcelona staje się coraz większym klubem – zauważa. W niedzielę Leo Messi został bohaterem w ligowym starciu przeciwko Atletico Madryt na Wanda Metropolitano (1:0). Możemy się zachwycać doskonałymi umiejętnościami Argentyńczyka jeszcze przez kilka sezonów, a pamiętajmy też o Cristiano Ronaldo, który przez wrodzony perfekcjonizm nie powiedział ostatniego słowa.

źródło: mundodeportivo.com / własne


Najlepsze oferty bukmacherskie na Euro 2020
20 zł bez depozytu, 600 zł bez ryzyka i bonus 2100 zł na eFortuna.pl
20 zł bez depozytu, 333 zł bez ryzyka i bonusy 2000 zł na LVBET.pl
21 zł bez depozytu, 230 zł bez ryzyka i bonusy 549 zł na Totolotek.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *