Media: Wielki talent na wylocie z Chelsea

Sports Illustrated

Złą informację dla kibiców Chelsea przekazali dziennikarze portalu Goal. Z klubu ze Stamford Bridge może odejść Lewis Bate, który uznawany jest za wielki talent angielskiej piłki. 

Lewis Bate jest nominalnym środkowym pomocnikiem, który pierwsze kroki w młodzieżowym futbolu stawiał przy Stamford Bridge. Anglik uznawany jest za wielki talent. 18-latek w minionym sezonie występował w zespole Chelsea U23. W Premier League 2 rozegrał łącznie 20 meczów, spędzając na boisku 1 578 minut.  W pierwszej drużynie Chelsea jeszcze nie zadebiutował.

Bate, który chciałby spróbować swoich sił w piłce seniorskiej, w trakcie letniego okienka transferowego może odejść z Chelsea. Jak informuje portal Goal,  Leeds United,  Liverpool, West Ham United i Southampton są zainteresowane pozyskaniem utalentowanego pomocnika. Wybór miał jednak paść na drużynę Marcelo Bielsy.

Kontrakt Anglika z Chelsea obowiązuje do czerwca 2022 roku. Trwające okienko transferowe będzie ostatnią okazją, by zarobić na nim spore pieniądze.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *