Mecze na żywo, Transmisje TV: Niedziela 18 kwietnia 2021

TV kamera, ekstraklasa

Zdjęcie: shutterstock.com

Przedstawiamy propozycje transmisji telewizyjnych na dzień 18 kwietnia 2021 roku.

10:00| Magazyn “Wysoki pressing” (Canal+Sport)

11:00| Magazyn “Cafe Futbol” (Polsat Sport)

12:30| PGE FKS Stal Mielec – Zagłębie Lubin (Canal+Sport, Canal+Sport3)

12:30| AC Milan – Genoa CFC (Eleven Sports2)

12:40| Odra Opole – Korona Kielce (Polsat Sport)

13:00| Paris Saint Germain – AS Saint Etienne (Canal+Sport2, Eleven Sports3)

14:00| Real Sociedad – Sevilla FC (Canal+Family)

14:00| CA Osasuna – Elche CF (Eleven Sports4)

14:30| Arsenal FC – Fulham FC (Canal+Sport)

15:00| Wisła Płock – Jagiellonia Białystok (Canal+Premium, Canal+Sport3)

15:00| Atalanta BC – Juventus FC (Eleven Sports2)

15:30| Borussia Dortmund – SV Werder Brema (Canal+Sport2)

16:00| FC Slovan Liberec – SK Slavia Praga (Polsat Sport Premium1)

16:15| Deportivo Alaves – SD Huesca (Canal+Family)

16:15| Atletico Madryt – SD Eibar (Eleven Sports3, Eleven Sports4)

17:00| Manchester United – Burnley FC (Canal+Sport)

17:30| Legia Warszawa – Cracovia (Canal+Premium, Canal+Sport3)

17:50| KKS Kalisz – Chojniczanka Chojnice (TVP Sport)

18:00| Torino FC – AS Roma (Eleven Sports1)

18:30| Cadiz CF – RC Celta (Canal+Family)

18:30| Real Betis – Valencia CF (Eleven Sports4)

18:30| AC Sparta Praga – 1.FC Slovacko (Polsat Sport News)

19:30| Leicester City – Southampton FC (Eleven Sports3)

20:45| SSC Napoli – Inter (Eleven Sports2)

21:00| Levante UD – Villarreal CF (Canal+Sport)

21:00| Getafe CF – Real Madryt CF (Eleven Sports1)

21:00| FC Nantes – Olympique Lyon (Canal+Family, Eleven Sports4)

21:00| Magazyn “Turbokozak” (Canal+Premium, Canal+Sport3)

23:15| Magazyn “Eleven GOL” (Eleven Sports1)

23:30| Columbus Crew SC – Philadelphia Union (Polsat Sport Extra)


OGLĄDAJ MECZE ZA DARMO W FORTUNA TV

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *