Mecze na żywo, Transmisje TV: Niedziela 1 maja 2022

TV kamera, ekstraklasa

Zdjęcie: shutterstock.com


Przedstawiamy propozycje transmisji telewizyjnych na dzień 1 maja 2022 roku.

10:15| Magazyn “Wysoki pressing” (Canal+Sport, Canal+Sport3), player.pl, canal+online

11:00| Magazyn “Cafe futbol” (Polsat Sport)

12:30| Juventus FC  – Venezia FC (Eleven Sports2, Eleven Sports4), player.pl, canal+online, Betclic TV, Fortuna TV, Superbet TV

12:40| Podbeskidzie Bielsko Biała – Zagłębie Sosnowiec (Polsat Sport)

13:00| Celtic FC – Rangers FC (Polsat Sport Premium2), canal+online

14:00| Elche CF – CA Osasuna (Canal+Family), player.pl, canal+online, Betclic TV, Fortuna TV, Superbet TV

14:30| PSV – Willem II (Polsat Sport Premium3), canal+online, Betclic TV, Fortuna TV, Superbet TV

15:00| Bruk Bet Termalica Nieciecza – Wisła Płock (Canal+Sport, Canal+Sport3), player.pl, canal+online

15:00| Everton – Chelsea FC (Canal+Premium), player.pl, canal+online

15:00| Tottenham Hotspur – Leicester City (Canal+Now), player.pl, canal+online

15:00| AC Milan – ACF Fiorentina (Eleven Sports1), player.pl, canal+online, Betclic TV, Fortuna TV, Superbet TV

15:00| Empoli FC – Torino FC (Eleven Sports2), player.pl, canal+online, Betclic TV, Fortuna TV, Superbet TV

15:00| AS Monaco – Angers SCO (Eleven Sports4), player.pl, canal+online, Betclic TV, Fortuna TV, Superbet TV

16:00| Olympiacos FC – PAS Giannina FC (Sportklub), canal+online

16:15| Granada CF – RC Celta (Eleven Sports3), player.pl, canal+online, Betclic TV, Fortuna TV, Superbet TV

16:45| Fortuna Sittard – PSV (Polsat Sport Premium2), canal+online, Betclic TV, Fortuna TV, Superbet TV

17:00| FC Girondins Bordeaux – OGC Nice (Eleven Sports2, Eleven Sports4), player.pl, canal+online, Betclic TV, Fortuna TV, Superbet TV

17:30| Cracovia – Wisła Kraków (Canal+Premium, Canal+Sport3), player.pl, canal+online

17:30| West Ham United – Arsenal FC (Canal+Sport), player.pl, canal+online

18:00| Udinese Calcio – Inter (Eleven Sports1), player.pl, canal+online, Betclic TV, Fortuna TV, Superbet TV

18:30| RSC Anderlecht – Club Brugge KV (Eleven Sports3), player.pl, canal+online

18:30| Rayo Vallecano – Real Sociedad (Canal+Sport2), player.pl, canal+online, Betclic TV, Fortuna TV, Superbet TV

19:00| SK Slavia Praga – FC Viktoria Pilzno (Polsat Sport Premium1), canal+online

20:45| Olympique Marsylia – Olympique Lyon (Canal+Sport2, Eleven Sports2, Eleven Sports4), player.pl, canal+online, Betclic TV, Fortuna TV, Superbet TV

20:45| AS Roma – Bologna FC (Eleven Sports1), player.pl, canal+online, Betclic TV, Fortuna TV, Superbet TV

21:00| FC Barcelona – RCD Mallorca (Canal+Sport), player.pl, canal+online, Betclic TV, Fortuna TV, Superbet TV

21:00| Corinthians – Fortaleza EC (Polsat Sport)

21:00| Magazyn “Turbokozak” (Canal+Premium, Canal+Sport3), player.pl, canal+online

21:30| Sporting CP – Gil Vicente FC (Eleven Sports3), player.pl, canal+online,Betclic TV, Fortuna TV, Superbet TV

23:00| Magazyn “Eleven GOL Live” (Eleven Sports1), player.pl, canal+online


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.