Mecz towarzyski Polska – Rosja 1 czerwca. Sousa będzie testował!

Robert Lewandowski, Grzegorz Krychowiak / fot. Mikołaj Barbanell (Piłkarski Świat)

PZPN poinformował, że mecz towarzyski Polska – Rosja odbędzie się 1 czerwca bieżącego roku. Pierwotnie spotkanie to miało zostać rozegrane 2 czerwca, ale roku 2020. Pandemia koronawirusa pokrzyżowała nam jednak wówczas plany. Teraz zmienić trzeba jedynie miejsce rozegrania meczu – PGE Narodowy wciąż pełni rolę szpitala.

Mecz Polska – Rosja odbędzie się 1 czerwca na stadionie Śląska we Wrocławiu. Pierwotny termin tego towarzyskiego spotkania był ustalony na 2 czerwca 2020 roku, jednak został odwołany z powodu pandemii koronawirusa. Rosjanie zagrają z nami jednak w formie przygotowania do turnieju mistrzostw Europy. Równo tydzień później, 8 czerwca, zagramy towarzyski mecz z Islandią. A już 14 czerwca odbędzie się pierwszy mecz Polaków na Euro 2020.

Dodatkowe spotkanie z pewnością przyda się naszemu selekcjonerowi, Paulo Sousie, do przetestowania piłkarzy na boisku. Poza zbliżającymi się meczami eliminacyjnymi do mistrzostw świata, reprezentacja Polski nie będzie miała okazji, by razem pracować przed Euro.

źródło: PZPN


OGLĄDAJ MECZE ZA DARMO W FORTUNA TV
OGLĄDAJ MECZE ZA DARMO W STS TV

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *