Były piłkarz Wisły Kraków podbija Cypr

Wilde Donald Guerrier w barwach Apollonu Limassol rozegrał zaledwie trzy spotkania, po których zrobiło się głośno o byłym piłkarzu Wisły Kraków.

W ubiegłym tygodniu zdobył drugą bramkę w barwach cypryjskiego klubu. Po długiej przerwie otrzymał powołanie do reprezentacji swojego kraju, czyli Haiti.

W latach 2013-2016 Wilde był piłkarzem krakowskiego klubu tworząc rodzinę z Polką. Po opuszczeniu Ekstraklasy, Haitańczyk dołączył między innymi do Karabachu Agdam, ale zakończył pewien etap swojego życia. W lutym bieżącego roku Guerrier został zatrudniony przez Apollon i w debiucie (po niespełna 2 minutach pobytu na boisku) zdobył bramkę w nowych barwach. Drużyna w której występuje odniosła cenne zwycięstwo 2:1.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Donald Guerrier?? ♈️ (@dguerrier77)

25 i 28 marca Wilde Donald Guerrier wystąpi w meczach reprezentacji Haiti z takimi przeciwnikami, jak: Belize, czy Saint Lucia.