Max Allegri po remisie z Sampdorią: Potrzebujemy trochę więcej cierpliwości

juventus.com

Max Allegri zauważył tylko jeden pozytywny aspekt po remisie z Sampdorią Genua. – Zachowaliśmy czyste konto – powiedział Włoch.

Stara Dama przystąpiła do starcia z Sampdorią po przekonującym zwycięstwie z Sassuolo (3:0). Na zakończenie 2. kolejki Serie A nie poradzili sobie z gospodarzami, którzy umiejętnie rozbijali ataki. – Niestety w futbolu nie wolno się cofać. Zdarzyło się to też z Sassuolo. Szkoda, bo straciliśmy dwa punkty – przyznał Max Allegri.

Najbardziej niepokojące statystyki pokazały, że w pierwszej połowie Dusan Vlahović miał tylko trzy dotknięcia piłki. – Nie radziliśmy sobie dobrze w pierwszej połowie, ale Dusan zagrał lepiej w drugiej i po prostu musi być nieco spokojniejszy, gdy piłka do niego dotrze – kontynuował trener.

Juventus został wytypowany jako pretendent do Scudetto, ale wczorajszy ponury występ sprawił, że fani zareagowali krytyką. – Potrzebujemy trochę więcej cierpliwości. Brakuje nam Paula Pogby i Federico Chiesy – podsumował. Już w sobotę 36-krotni mistrzowie Włoch zmierzą się z Romą, która jest niepokonana (wygrane z Salernitaną 1:0 oraz Cremonese 1:0).

Wszystko wskazuje, że tego lata do Turyn dołączy Arkadiusz Milik. Włoski dziennikarz Daniele Longo pisze, iż Polak osiągnął porozumienie w sprawie indywidualnego kontraktu.