Max Allegri: Ludzie mówili, że Juventus musi zdobyć tytuł. Tak nie jest

juventus.com

Massimiliano Allegri przyznaje, że samobójczy gol Federico Gattiego przeciwko US Sassuolo (2:4) był paskudny, ale nie miał wpływu na wynik.

Bianconeri ponieśli pierwszą porażkę w tym sezonie, przegrywając w sobotę po meczu pełnym błędów indywidualnych. Zaczęło się od przepuszczenia bramki przez Wojciecha Szczęsnego, któremu zaplątała się piłka. Przed końcowym gwizdkiem Polak zagrał do Gattiego, który w niewyobrażalnym sposób wpakował futbolówkę do własnej bramki.

– Popełnił błędy i zrobi ich jeszcze więcej w swojej karierze – zaczął Allegri. – Musi zachować spokój. Błąd był katastrofalny, ale nie miał wpływu na wynik. Musimy zachować ciszę i pracować przed Lecce (26 września), jedyną niepokonaną drużyną obok Interu – dodał Włoch.

– Ludzie mówili, że Juventus musi zdobyć tytuł. Tak nie jest. Musimy znaleźć się w pierwszej czwórce, co będzie trudne. Mamy świadomość, że musimy włożyć ogromny wysiłek, by wygrać każdy mecz. Nie jesteśmy w stanie szybko się odwrócić, bo przegraliśmy brzydki mecz i we wtorek musimy wrócić do zwycięskiej passy – przekazał na koniec Allegri.

Potwierdzi też, że numerem jeden między słupkami jest Szczęsny i potwierdził, że dokona pewnych zmian w nadchodzącym wtorkowym meczu z Lecce w Serie A.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.


x