Mauricio Pochettino zapytany o sprowadzenie Messiego do PSG

mauricio pochettino

fot. standard.co.uk

Podczas przedmeczowej konferencji prasowej, nowy trener PSG, Mauricio Pochettino został zapytany o możliwość sprowadzenia Leo Messiego do paryskiego klubu.

Argentyński trener został zaprezentowany, jako nowy trener PSG 2 stycznia. Już jutro będzie mógł poprowadzić swój nowy klub po raz pierwszy. Jego debiut przypadnie na ligowe, wyjazdowe spotkanie z AS Saint-Etienne.

Mauricio Pochettino stawił się na dzisiejszej przedmeczowej konferencji. Dziennikarze zadali mu kilka pytań dotyczących jego pracy, planów na przyszłość, a także celów transferowych.

– Oczekuje się od nas, że będziemy wygrywać i chcemy to robić w dobrym stylu. Klub bardzo się zmienił, ale pasja i miłość są wciąż takie same. Grałem tu przed laty, a czuję, jakby to było wczoraj – powiedział.

Jeden z dziennikarzy zadał szkoleniowcowi pytanie dotyczące ściągnięcia Leo Messiego. Gwieździe Barcelony już w czerwcu kończy się umowa z obecnym pracodawcą i w związku z tym będzie do wzięcia za darmo. Pochettino nie uciekł od odpowiedzi i skomentował ten temat.

– Każdy świetny zawodnik jest mile widziany w Paryżu, ale szczerze mówiąc, nie rozmawialiśmy o tym. To nie czas na dyskusje na temat transferowych plotek. Jestem w stałym kontakcie z dyrektorem sportowym. Transferowa rzeczywistość jest skomplikowana na całym świecie – zakończył nowy trener PSG.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *