Mauricio Pochettino nie będzie trenerem Bayernu

express.co.uk

Według “Bilda” Mauricio Pochettino na pewno nie zostanie trenerem Bayernu.

 Argentyńczyk kilkanaście dni temu został zwolniony z Tottenhamu. Jeszcze do niedawna był postrzegany jako kandydat do objęcia Bayernu Monachium. Władze Bayernu faktycznie brali pod uwagę jego zatrudnienie, jednak ostatecznie zrezygnowali z tego pomysłu. Według „Bilda” sprawa została zamknięta.

Głównym mankamentem, który przeszkadza działaczom drużyny z Monachium jest fakt, że Pochettino nie mówi po niemiecku. Władze mistrza Niemiec zapytały o zdanie byłego szkoleniowca Bayernu, Juppa Heynckessa, który nie był przekonany co do kandydatury Mauricio Pochettino.

Były szkoleniowiec Kogutów nie zostanie zatem zatrudniony w Monachium, lecz z pewnością nie może narzekać na brak ofert. Według angielskich mediów obejmie on Manchester United od razu po zwolnieniu Ole Gunnara Solskjaera, który jednak ostatnio umocnił swoją pozycję wygrywając 2:1 w starciu z Tottenhamem prowadzonym przez Jose Mourinho.

Na ten moment Bayern dalej będzie prowadzony przez Hansa-Dieter Flicka, który tymczasowo przejął obowiązki po zwolnionym Niko Kovaču.

Źródło: Bild

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Przejdź do paska narzędzi