Matthäus przepowiada możliwość odejścia Flicka z Bayernu Monachium

źródło: bundesliga.com

Lothar Matthäus wypowiedział się na temat przyszłości Hansiego Flicka w Bayernie Monachium. Jego zdaniem, jeśli mistrz Niemiec nie przejdzie PSG, to trener Bawarczyków może odejść.

Od kilku tygodni na najwyższych szczeblach klubowych w Bayernie Monachium dochodzi do licznych konfliktów. Stronami kłótni są Hansi Flick i Hasan Salihamidžić. Różnice zdań dotyczą płaszczyzn sportowo-finansowych. Wydaje się, że ani jeden, ani drugi nie zamierza ustąpić. Pogodzić obu może odejście jednego z nich. Podobnego zdania jest również Lothar Matthäus.

Któryś z nich będzie musiał odejść. Nie widzę szans na to, aby się dogadali i mogli ze sobą pracować w kolejnym sezonie. Nie jest to możliwe – powiedział.

Zdaniem byłego reprezentanta Niemiec, odejście Hansiego Flicka może nastąpić stosunkowo wcześnie. Najbliższą okazją może okazać się rewanżowy mecz z PSG, w którym Bayern nie stoi w najlepszej pozycji. Jeśli Bawarczycy nie wygrają dwiema bramkami, to pożegnają się z Ligą Mistrzów.

– Według mnie Flick umówi się po drugim meczu z PSG na rozmowy z władzami klubu. Wtedy to prawdopodobnie oznajmi im, że po sezonie odejdzie i poszuka nowych wyzwań. Zresztą coraz częściej w swoich wypowiedziach mówi tylko o obecnych rozgrywkach. To wygląda tak, jakby nie wiązał swojej przyszłości z Bayernem – stwierdził.

Rewanż w meczu Bayernu Monachium z PSG już 13 kwietnia.


OGLĄDAJ MECZE ZA DARMO W FORTUNA TV

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *