Argentyńska wymiana na szczycie?

źródło: facebook.com/PauloDybala

„La Stampa” donosi, że już latem może wydarzyć się wielka wymiana argentyńskich zawodników. Juventus skontaktował się z PSG w sprawie oddania Paulo Dybali za Mauro Icardiego. 

Po odpadnięciu z Ligi Mistrzów, Juventus chce przeprowadzić transformację kadrową. Zawodnikami pewnym swojego miejsca mają być między innymi Cristiano Ronaldo czy Wojciech Szczęsny. Inaczej sprawa się ma w przypadku Paulo Dybali.

Sprawę pozostania Dybali w Turynie zdecydowanie utrudnia również kwestia krótkiego kontraktu zawodnika. Wygasa on w czerwcu 2022 roku, a żadnej ze stron na razie nie spieszy się z jego przedłużeniem. Może być to jednym z powodów, dla których “Stara Dama” chce się jak najszybciej pozbyć swojego zawodnika.

Wielce prawdopodobnym wydaje się zatem powrót Icardiego do Serie A. Argentyńczyk dobrze czuje się w Paryżu, ale jeszcze chętniej wróciłby do Włoch. Przypomnijmy, że w poprzednich latach reprezentował barwy Interu Mediolan, gdzie zdobywał wiele bramek.

Do wymiany zawodników pozytywnie odnosi się również agent Icardiego, który już podjął wstępne rozmowy z Juventusem. Tak samo dobrze nastawione są oba kluby i niewykluczone, że już latem będziemy świadkami wielkiej wymiany pomiędzy oboma mistrzami swoich krajów.


OGLĄDAJ MECZE ZA DARMO W FORTUNA TV

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *