“Mateusz Klich może grać w każdej topowej drużynie” – Marcelo Bielsa

InsideFutbol

Marcelo Bielsa pochwalił  Mateusza Klicha za wkład w rozwój Leeds United, jaki został wykonany na przestrzeni ostatnich lat.

Mateusz Klich wystąpił we wszystkich spotkaniach Leeds United w bieżącym sezonie notując przy tym kilka asyst, a także cztery bramki. 30-latek na Elland Road przeniósł się w 2017 roku z holenderskiej drużyny FC Twente. W 2018 roku stał się czołową postacią drużyny prowadzonej przez argentyńskiego szkoleniowca. Według Bielsy, Mateusz jest wystarczająco dobrym piłkarzem, aby grać w każdym topowym klubie na świecie. Nie są to słowa rzucane na wiatr, gdyż swoje odzwierciedlenie mają na boisku.

Według mnie Klich może występować we wszystkich topowych drużynach. Przypadkiem znajduje się w Leeds. Nie ma, to nic wspólnego z tym, że zdecydowałem się na kontynuowanie pracy w Leeds. Przed sezonem zapytałem go, czy rozważyłby grę na pozycji środkowego obrońcy i tak się stało. W pierwszym spotkaniu towarzyskim z Las Palmas wypadło kilku zawodników. On jest niezniszczalny. Słowa pochwały można kierować w stronę Victora Orta, który go tutaj sprowadził.

W najbliższej kolejce Premier League rywalami Leeds United będzie Everton.


Najlepsze oferty bukmacherskie na Euro 2020
20 zł bez depozytu, 600 zł bez ryzyka i bonus 2100 zł na eFortuna.pl
20 zł bez depozytu, 333 zł bez ryzyka i bonusy 2000 zł na LVBET.pl
21 zł bez depozytu, 230 zł bez ryzyka i bonusy 549 zł na Totolotek.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *