Martin Braithwaite na wylocie z Barcelony, Duńczyk z ofertę z Premier League

Martin Braithwaite

BF Football


FC Barcelona wywiera presję na Martina Braithwaite’a, aby opuścił Camp Nou tego lata. Duńczyk znajduje się na liście Brentford.

W lutym 2020 roku Duma Katalonii dokonała zaskakującego transferu. Pozyskali z Leganes Martina Braithwaite’a za 18 mln euro. Stało się to w obliczu braku napastników w Barcelonie. W zeszłym sezonie wystąpił w zaledwie czterech meczach, strzelając dwa gole i jedną asystę. Wynikało to między innymi z kontuzji kolana.

Umowa Braithwaite’a z Barcą obowiązuje do czerwca 2024 roku i klub wywiera presję na nim samym i jego agencie, aby zdecydowali się na przenosiny. Jest kilka powodów, dla których Barca podjęła taką decyzję.

Jednym z nich jest fakt, że jego kontrakt obowiązuje przez kolejne dwa lata, co oznacza, że ​​ma trochę wartości. reprezentant Danii otrzymuje więcej ofert. Wśród zainteresowanych wymienia się Brentford.

The Bees mają w swoim składzie wielu duńskich graczy, a także menedżera Thomasa Franka. Przedstawiciele klubu mają nadzieję, że te powiązania pomogą w negocjacjach.


FC Barcelona z ogromnym dopływem gotówki, oddano część praw telewizyjnych i BLM


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.