Marko Vesović wrócił do treningów z drużyną!

Marko Vesović (Legia) / fot. Mikołaj Barbanell (Piłkarski Świat)

Marko Vesović jest coraz bliższy powrotu do gry w Legii Warszawa. Dzisiaj zawodnik z Czarnogóry trenował z całym zespołem.

Marko Vesović 21 czerwca 2020 roku w meczu ze Śląskiem Wrocław doznał kontuzji. Diagnoza była druzgocąca – zerwanie więzadeł krzyżowych. Czarnogórzec musiał liczyć się z tym, że będzie pauzował przynajmniej 8 miesięcy. Dzisiaj, podczas sesji treningowej Legii Warszawa, piłkarz po raz pierwszy od czerwca trenował z całym zespołem.

Veso jest stopniowo dołączany do drużyny. Na razie wykonuje tak zwane ćwiczenia bezkontaktowe, ale może już brać udział w takich elementach jak wykończenia, strzały czy passy. Stopniowo zwiększamy zakres jego możliwości i już niedługo będzie mógł wejść w gierki. Czekamy na ostateczne testy, które będą miały miejsce za 1,5 tygodnia i to one dadzą nam odpowiedź, jak wygląda rzeczywisty stan fizyczny zawodnika – stwierdził lekarz warszawskiego klubu, Filip Latawiec.

Legia Warszawa obecnie zajmuje 1. miejsce w Ekstraklasie, a już po przerwie reprezentacyjnej czekają ją pojedynki z Pogonią Szczecin i Lechem Poznań. Powrót Marko Vesovicia na pewno byłby wartością dodatnią w kontekście walki o Mistrzostwo Polski.

Źródło: legia.com


Najlepsze oferty bukmacherskie na Euro 2020
20 zł bez depozytu, 600 zł bez ryzyka i bonus 2100 zł na eFortuna.pl
20 zł bez depozytu, 333 zł bez ryzyka i bonusy 2000 zł na LVBET.pl
21 zł bez depozytu, 230 zł bez ryzyka i bonusy 549 zł na Totolotek.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *