Mariusz Stępiński zachwyca na Cyprze. Gdzie w przyszłym sezonie zagra Polak?

Mariusz Stępiński

twitter.com/ArisLimassol

Mariusz Stępiński od sierpnia ubiegłego roku występuje na wypożyczeniu w cypryjskim Arisie Limassol. Polski napastnik z miejsca stał się gwiazdą ligi. W rozmowie z portalem interia.pl zdradził szczegóły dotyczące swojej przyszłości. 

Mariusz Stepiński nie mógł liczyć na regularną grę w wyjściowej jedenastce Hellasu Verona. Polski napastnik przegrywał rywalizację o miejsce w składzie i na początku sezonu 2021/2022 udał się na wypożyczenie do Arisu Limassol.

Czterokrotny reprezentant Polski w nowej lidze radzi sobie bardzo dobrze. Stępiński rozegrał łącznie 24 spotkania, w których strzelił 9 bramek i zaliczył 3 asysty. Po zakończeniu trwającej kampanii ligowej Polak najprawdopodobniej wróci do Verony. Transfer definitywny nie wchodzi w grę. Na przeszkodzie stoją bowiem wygórowane wymagania finansowe włoskiego klubu, o czym poinformował sam zainteresowany w rozmowie z portalem interia.pl.

Jeżeli cypryjski klub wyłoży pieniądze, których oczekuje Hellas, to nie będę mieć nic do powiedzenia i zostanę w Arisie. Ale mój obecny klub nie wyłoży takich pieniędzy, bo jeszcze nigdy nikt na Cyprze nie zapłacił tyle za piłkarza, ile chce za mnie Hellas – powiedział Stępiński.

Mam jeszcze ponad dwa lata kontraktu z tym klubem. Nie wiem, czy będzie dla mnie miejsce w przyszłych projektach Hellasu, czy nie. Niestety nie siedzę w głowie dyrektora sportowego Hellasu, ani jego prezydenta, ani trenera – dodał.

W drużynie Hellasu Verona występują także dwaj inni Polacy – Paweł Dawidowicz i Mateusz Praszelik.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.