Mario Balotelli: Marsylia nadal ma szanse na europejskie puchary

Pomimo niedzielnej porażki Marsylii z Nantes (1-2), Mario Balotelli twierdzi, że Olimpijczycy są w stanie zająć miejsce premiowane awansem do Ligi Europy.

i.huffpost.com

W meczu 34.kolejki francuskiej Ligue 1, Nantes pokonało na wyjeździe Olympique Marsylię. Porażka klubu z południa Francji znacznie utrudniła sytuację w tabeli. Na cztery spotkania przed końcem rozgrywek, Marsylia traci aż pięć punktów do Saint-Etienne, które zajmuje czwarte miejsce w tabeli, jedyne premiowane awansem do Ligi Europy (pozostałe dwa miejsca przypadły zdobywcom Pucharu Ligi oraz Pucharu Kraju, odpowiednio Strasbourgowi i Rennes).

“Zaczęliśmy źle, tracąc szybko bramkę. Daliśmy radę wyrównać, ale nie udało nam się trafić ponownie. Graliśmy kiepsko i szkoda, że nie próbujemy robić więcej. Nie lubię, kiedy zespół nie daje z siebie wszystkiego. W mojej karierze zdobyłem już mistrzostwo Anglii w ostatniej minucie, więc moim zdaniem, walka o puchary jeszcze się nie skończyła.” – zaczął Mario Balotelli w wywiadzie pomeczowym, po czym dodał odnosząc się do kolenego pytania: “Mam dobre relacje z kolegami, szczególnie dobrze dogaduję się z Lucasem. Potrafi zagrać niesamowite piłki. […] Póki co trudno powiedzieć co przyniesie przyszłość. Cieszę się, że kibice pałają do mnei sympatia. Jestem dumny z takich zwolenników, ale powtarzam jeszcze raz, nic się nie skończyło, musimy walczyć do samego końca i dopiero wtedy ocenimy sezon.”


OGLĄDAJ MECZE ZA DARMO W FORTUNA TV

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *