fot.
Udostępnij:
WhatsApp
Kopiuj link
URL has been copied successfully!

Manchester United zainteresowany pozyskaniem Moussy Dembele z Lyonu

Manchester United bacznie przygląda się sytuacji Moussy Dembele, który miałby być pierwszym letnim wzmocnieniem Czerwonych Diabłów.

Przyszłość Edinsona Cavaniego oraz Jessiego Lingarda wisi na włosku, więc coraz częściej pojawiają się spekulacje na temat letnich wzmocnień w formacji ofensywnej.

Moussa Dembele za sprawą dobrych występów przeniósł się w 2018 roku z Celticu do Lyonu. Z nowym pracodawcą związany jest kontraktem do 2023 roku, więc włodarze Lyonu skłonni są rozważyć każdą ofertę w wysokości 25 milionów funtów.

Czerwone Diabły skłonne są spełnić żądania drużyny z Ligue 1, więc być może od przyszłego sezonu zobaczymy reprezentanta Francji w Premier League. Dembele w przeszłości występował w drużynie Fulham, więc angielskie boiska nie są mu obce i nie wydaje się, aby miał jakiekolwiek problemy z aklimatyzacją.


Data publikacji: 10 marca 2022, 20:00
Zobacz również

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.