Manchester United powalczy o Jadona Sancho!

dailymail.co.uk

Według reportera niemieckiego Sky Sports – Jadon Sancho opuści latem Borussię. Jednym z zainteresowanych jest Manchester United.

Sancho w 2017 roku przeszedł z Manchesteru City do Borussii Dortmund. W tym czasie niesamowicie się rozwinął. Anglik wyrósł na czołową postać niemieckiej ligi oraz zapracował na powołanie do reprezentacji.

Od jakiegoś czasu media spekulują na temat powrotu 19-latka do Premier League. Podobno jednym z zainteresowanych jest Manchester United.

– Sancho odejdzie z Dortmundu tego lata, to pewne. Nie jest natomiast jasne, do którego klubu odejdzie. Słyszałem, że jednym z wielkich klubów zainteresowanych piłkarzem jest Manchester United – powiedział Jesco von Eichmann, dziennikarz Sky in Germany.

– Michael Zorc, dyrektor sportowy BVB, powiedział w ostatnim tygodniu w wywiadzie, że do klubu nie wpłynęła jeszcze żadna oferta za Jadona Sancho. Dziś zapytałem go o to ponownie i tylko się uśmiechnął. W przyszłości pojawią się oferty za Sancho. Cały czas się rozwija.

– Pod koniec pierwszej części tego sezonu był zmęczony, ale znów jest w formie i prezentuje się bardzo dobrze. Poprawił także swoje zachowanie. Miał problemy z tym, aby być na czas. Mniej więcej spóźniał się każdego dnia. To się jednak zmieniło i naprawdę się poprawił – dodał reporter.

Źródło: Sky Sports, devilpage.pl (tłumaczenie wypowiedzi)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Przejdź do paska narzędzi