Inter spiera się z agentami Tahitha Chonga!

metro.co.uk/

Inter Mediolan jest coraz bliżej porozumienia z agentami Chonga, któremu latem kończy się kontrakt. Pozostaje jednak spór o wysokość prowizji.

Agenci holenderskiego gracza Manchesteru United domagają się prowizji w wysokości 4 milionów funtów. Włosi z kolei chcą zapłacić tylko 1,5 miliona funtów.

Negocjacje z młodym graczem Czerwonych Diabłów podobno przebiegają dobrze, jednak do porozumienia brakuje nadal kilku detali.

20-latek zostanie latem wolnym agentem. Kiedy wygaśnie jego kontrakt z klubem z Old Trafford, Holender nie ma zamiaru podpisywać nowej umowy z drużyną Premier League.

Graczem Manchesteru United interesują się Juventus i Inter. Holenderski pomocnik na ten moment jest bliżej nerazzurrich. Negocjacje przebiegają pomyślnie i działacze Interu zbliżają się do spełnienia jego wymagań dotyczących wynagrodzenia.

Daily Mail donosi, że początkowo oferowane wynagrodzenie wynosiło 1,3 miliona funtów na sezon, podczas gdy sam gracz chce 1,7 miliona funtów plus premie.

Podobno problemem dla Interu jest to, o jaką prowizję proszą agenci Chonga. Pierwotnie zażądali 5,9 miliona funtów, ale od tego czasu obniżyli kwotę do 4,2 miliona funtów. Nadal jest jednak bardzo daleko od 1,5 miliona funtów, które oferuje Inter.

Źródło: dailymail.co.uk

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Przejdź do paska narzędzi