Manchester United poszukuje prawego obrońcy

Manchester United latem powalczy o zawodnika Paris Saint-Germain.

belfasttelegraph.co.uk

Manchester United latem powalczy o zawodnika Paris Saint-Germain.

Jak dobrze wiemy, Manchester United latem czeka sporo pracy, żeby znów liczyć się w walce o tytuł Mistrza Anglii. Do wymiany jest niemalże cała linia obrony. 

Czerwone Diabły nie dysponują najmocniejszymi piłkarzami po prawej stronie obrony. Ashley Young ma już 33 lata i jego ostatnie spotkanie z Wolves pokazało, że nie jest to zawodnik, który jest gotów na grę o wyższą stawkę. Problem z Antonio Valencią jest podobny – Ekwadorczyk również ma na karku aż 33 wiosny. Ponadto coraz głośniej mówi się o odejściu Valencii do Stanów Zjednoczonych. Ów transfer mógłby mieć miejsce już tego lata.

Na celowniku Manchesteru znalazł się więc Thomas Meunier. 27-letni Belg jest bardzo mocnym punktem ekipy Paris Saint-Germain. Słynie z gry krótkimi i celnymi podaniami, ma skłonności do częstego faulowania. Do PSG przyszedł z Club Brugge w 2016 roku. 

Meunier w tym sezonie może pochwalić się naprawdę przyzwoitymi statystykami. We wszystkich rozgrywkach brał udział w 28 spotkaniach, w których do siatki trafiał pięciokrotnie oraz siedem razy asystował.  

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Przejdź do paska narzędzi