Manchester United – Crystal Palace transmisja, gdzie obejrzeć? (26.09)

Ververidis Vasilis / Shutterstock.com

Już dziś na Old Trafford w Manchesterze o godzinie 21:00 zagrają ze sobą drużyny Manchester United oraz Crystal Palace. Jest to mecz 1/16 finału w ramach rozgrywek Pucharu Ligi Angielskiej. W dalszej części artykułu przedstawione zostaną informacje dotyczące dostępnych transmisji oraz możliwości obejrzenia spotkania za darmo w internecie.

Manchester United – Crystal Palace, gdzie oglądać?

Manchester United – Crystal Palace to starcie, które będzie transmitowane na żywo za pośrednicywem serwisu Viaplay. Natomiast darmowa transmisja dostępna jest na platformach Fortuna TV, Superbet TV oraz STS TV.

Manchester United – Crystal Palace, transmisja online (za darmo)

Aby skorzystać z darmowej transmisji meczu Manchester United – Crystal Palace na Fortuna TV, konieczne jest założenie konta oraz dokonanie wpłaty. Po spełnieniu tych warunków, użytkownik może obstawiać zakłady i korzystać z transmisji. Dodatkowym atutem jest pakiet bonusów o wartości 630 zł oferowany nowym klientom przez Fortunę. Oglądanie możliwe jest na różnych urządzeniach, w tym na stronie internetowej, smartfonie czy tablecie.

» Oglądaj transmisje w Fortuna TV

Chcąc śledzić mecz Manchester United – Crystal Palace w Superbet TV, wystarczy założyć tam konto. Transmisja dostępna jest na stronie www oraz w aplikacji mobilnej. Dodatkowo, nowi użytkownicy mogą liczyć na bonusy powitalne o wartości 3754 zł.

» Oglądaj transmisje w Superbet TV

STS TV również oferuje możliwość oglądania Manchester United – Crystal Palace bez dodatkowych opłat, ale pod pewnymi warunkami. Po założeniu konta, konieczne jest dokonanie wpłaty oraz obstawienie zakładu. Nowi gracze mogą skorzystać z bonusów o wartości 1660 zł. Transmisje dostępne są na różnych platformach, w tym na stronie www, smartfonie i tablecie. STS TV gwarantuje wysoką jakość obrazu.

Manchester United – Crystal Palace, transmisja online (płatna)

Transmisja meczu Manchester United – Crystal Palace w Viaplay wymaga założenia konta i wykupienia odpowiedniego pakietu. Za pakiet “Total” trzeba zapłacić 44 zł miesięcznie przy umowie na rok lub 55 zł w ramach miesięcznej subskrypcji. Viaplay oferuje szeroki wybór urządzeń, na których można śledzić mecz, w tym komputery, telewizory, smartfony, tablety oraz konsole.

Kiedy i o której mecz?

Mecz Manchester United – Crystal Palace rozpocznie się we wtorek 26 września o godz. 21:00.

Gdzie oglądać na żywo w TV?

Spotkanie Manchester United – Crystal Palace będzie dostępne na telewizorach w aplikacji Viaplay.

Gdzie obejrzeć mecz na żywo w internecie?

Transmisję internetową ze spotkania Manchester United – Crystal Palace udostępnią serwis Viaplay, Fortuna TV, Superbet TV i STS TV.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.