Manchester City osłabiony. Phil Foden przeszedł operację usunięcia wyrostka

Phil Foden

Zdjęcie: www.mancity.com

Reprezentant Anglii, Phil Foden poddał się dzisiaj operacji wycięcia wyrostka robaczkowego. Dokładna długość przerwy 22-letniego pomocnika nie jest znana.

Phil Foden wystąpił w dzisiejszym starciu w eliminacjach do Euro 2024 przeciwko Ukrainie. Zawodnik Manchesteru City przeszedł operację usunięcia wyrostka robaczkowego. Jak podaje “The Times” Anglik źle się poczuł po sobotnim treningu i musiał opuścić zgrupowanie. Foden od razu został wysłany na badania i wykazały one zapalenie wyrostka robaczkowego.

Angielski Związek Piłkarski poinformował o przejściu operacji za pośrednictwem mediów społecznościowych: – Phil Foden został wykluczony z dzisiejszego meczu eliminacji do Euro 2024 z Ukrainą po operacji usunięcia wyrostka robaczkowego. Szybkiego powrotu do zdrowia, Phil – czytamy w komunikacie.

 

Manchester City również potwierdził te informacje: – Możemy potwierdzić, że Phil Foden wycofał się z reprezentacji Anglii po operacji.czytamy w opublikowanym oświadczeniu. W ostatniej części wiadomości angielski klub złożył życzenie dotyczące powrotu do zdrowia: – Życzymy szybkiego powrotu do zdrowia, Phil.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.


Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.