Mamrot: Wyjeżdżamy z Wrocławia z poczuciem niedosytu

Ireneusz Mamrot

Ireneusz Mamrot / fot. Mikołaj Barbanell (Piłkarski Świat)

– W pierwszej połowie to nie był dla kibiców ciekawy mecz. Było bardzo dużo taktyki, a bardzo mało sytuacji. Druga połowa wyglądała już zupełnie inaczej – powiedział Ireneusz Mamrot po wyjazdowym remisie ze Śląskiem Wrocław (1:1).

Drużyna z Podlasia dzięki trafieniu Juana Camary wywiozła jeden punkt z Dolnego Śląska, ale seria bez zwycięstwa wzrosła do czterech meczów. – Z jednej strony odrobiliśmy jednobramkową stratę we Wrocławiu, gdzie to nie jest łatwe, ale wydaje mi się, że z przebiegu drugiej połowy byliśmy bliżej zwycięstwa, więc mimo wszystko wyjeżdżamy stąd z poczuciem niedosytu. Druga część spotkania była jednak dobra w naszym wykonaniu – uważa opiekun “Jagi”.

– Bardzo ubolewam nad tym, że kilka razy mogliśmy zdecydowanie lepiej rozwiązać atak szybki. Kilkakrotnie byliśmy z piłką w polu karnym i tam brakowało nie tylko dogrania, ale też lepszego poruszania się bez piłki – zakończył. Jagiellonia Białystok z dorobkiem siedemnastu punktów zajmuje szóstą pozycję. Po przerwie reprezentacyjnej kolejnym rywalem białostocczan będzie Cracovia.

źródło: jagiellonia.pl / własne


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *