

Mamrot: Szkoda remisu, bo u siebie chcemy wygrywać
W ostatnim spotkaniu 15. Kolejki Lotto Ekstraklasy, Jagiellonia Białystok zremisowała z Lechem Poznań (2:2). - Dosyć szybko straciliśmy dwa gole i później w tej fazie pierwszej połowy nie wyglądaliśmy najlepiej. Zdecydowanie wyżej oceniam drugą połowę - mówił po meczu Ireneusz Mamrot.
- Szkoda, bo u siebie chcemy wygrywać, ale z drugiej strony zawsze mieć lepiej punkt, niż nie mieć nic, a to my goniliśmy ten wynik w drugiej połowie. Teraz czas na to, aby znów popracować i zacząć myśleć o meczu z Lechią Gdańsk – tłumaczył szkoleniowiec Jagiellonii.
- To był bardzo emocjonujący mecz od pierwszej do ostatniej minuty. Obydwie drużyny grały o zwycięstwo. Dobrze zareagowaliśmy na stratę bramki, stwarzaliśmy sobie sytuacje, najpierw wyrównaliśmy, a potem wyszliśmy na prowadzenie - z kolei powiedział Dariusz Żuraw.
-
AktualnościJordania - Argentyna oceny zawodników po spotkaniu (28.06.2026)Nowacki / 28 czerwca 2026, 6:57
-


AktualnościAlgieria - Austria oceny piłkarzy po meczu (28.06.2026)Nowacki / 28 czerwca 2026, 6:54
-


AktualnościStatystyki z meczu Jordania - Argentyna. Pełna analiza spotkania (28.06.2026)Nowacki / 28 czerwca 2026, 6:52
-


AktualnościAlgieria - Austria pomeczowa analiza. Statystyki i szczegóły gry (28.06.2026)Nowacki / 28 czerwca 2026, 6:49
-

AktualnościKolumbia - Portugalia oceny zawodników po meczu (28.06.2026)Nowacki / 28 czerwca 2026, 4:32
-

AktualnościDR Konga - Uzbekistan oceny piłkarzy po spotkaniu (28.06.2026)Nowacki / 28 czerwca 2026, 4:30





































