
Mamrot: Chcieliśmy zdobyć trzy punkty, bo wiedzieliśmy jaka jest stawka tego meczu
Ireneusz Mamrot po niedzielnym spotkaniu wyjazdowym z Wisłą Kraków (0:0) wypowiedział się na temat swoich odczuć dotyczących tego spotkania.
- Trudne spotkanie za nami i na pewno szkoda tej pierwszej połowy, w której troszeczkę nerwowości było w naszym graniu. W pierwszej połowie Wisła lepiej operowała piłką i 2-3 razy było groźnie, m.in. na początku spotkania po stałym fragmencie gry. W drugiej połowie już troszeczkę wyżej podeszliśmy, lepiej to wyglądało, aczkolwiek na pewno tych sytuacji za dużo nie było.
- Mimo to w końcówce nie zabrakło nam determinacji. Choćby sytuacja, gdzie Michał Nalepa został w ostatniej chwili zablokowany w polu karnym przy dograniu Davita Skhirtladze czy dobre uderzenie z rzutu wolnego. Chcieliśmy zdobyć dzisiaj trzy punkty, bo wiedzieliśmy, jaka jest stawka tego meczu, ale trzeba być obiektywnym.
– Wisła postawiła nam twarde warunki i zdobyliśmy punkt. W tej chwili jedziemy chyba do Płocka, i to jest dla nas kolejne bardzo, bardzo ważne spotkanie.
Źródło: Wisła Kraków
-
EkstraklasaOficjalnie: Pierwszy letni transfer Jagiellonii Białystok
Kamil Gieroba / 27 maja 2025, 21:21
-
EkstraklasaGala Ekstraklasy 2025: zwycięzcy ogłoszeni!
Wiktor Palmowski / 27 maja 2025, 7:55
-
EkstraklasaGoncalo Feio opuścił Legię Warszawa. Media: Dlatego zakończono współpracę
Kamil Gieroba / 26 maja 2025, 10:32
-
EkstraklasaEkstraklasa: Sezon zakończony – tryumf Poznania potwierdzony!
Wiktor Palmowski / 25 maja 2025, 12:52
-
EkstraklasaLegia Warszawa: Ryoya Morishita z powołaniem do kadry!
Wiktor Palmowski / 24 maja 2025, 10:38
-
EkstraklasaGwiazda ligi opuści PKO Ekstraklasę
Kamil Gieroba / 18 maja 2025, 12:33