Piszczek: Nie jestem wyczerpany mentalnie

bvb.de

Łukasz Piszczek na łamach Kickera wypowiedział się między innymi na temat swojej kondycji psychicznej oraz o plotkach o transferze do Realu Madryt. Polak przyznał, że nadal ma chęci do walki o najwyższe cele.

— Nie jestem wyczerpany mentalnie. Nadal chce coś osiągnąć. 

Piszczek odniósł się również do pożegnania, które nastąpi pod koniec następnego sezonu. Polak nie chce mieć pożegnalnego spotkania, ponieważ nie lubi być w centrum uwagi.

— W 2021 r. nadejdzie czas pożegnania i nie sądzę, że coś się zmieni w tej kwestii. (…) Mecze pożegnalne są fajne, ale ja nie lubię być w centrum uwagi. Moje odejście z kadry narodowej było bardzo emocjonalne, ale to wystarczy. Niekoniecznie muszę robić coś takiego po raz drugi. 

Obrońca Borussii Dortmund wypowiedział się również na temat plotek, które krążyły kiedyś na temat jego transferu. Chodzi oczywiście o możliwe przenosiny do Realu Madryt, podobno Królewscy bardzo zabiegali o Polaka w latach jego świetnośći.

— Zawsze krążyły plotki, że Real się mną interesuje. Nigdy nie było natomiast żadnego bezpośredniego kontaktu. Być może BVB blokowała oferty aby uniemożliwić mi odejście. 

Źródło: Kicker, Borussia.com.pl


Sprawdź również inne informacje o Mistrzostwach Świata 2022, wśród których dostępne są m.in. aktualności MŚ 2022, informacje o tym gdzie oglądać poszczególne mecze, które prezentujemy w dziale transmisje MŚ 2022, a także typy na MŚ 2022 i szczegóły o obstawianiu MŚ 2022.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.


Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.