Malenica żegna się z Lechem Poznań

lechpoznan.pl

Lech Poznań poinformował, że Marko Malenica nie zostanie w klubie do końca sezonu. Dokumenty wysłano do macierzystego klubu Chorwata. Oficjalnie jego pobyt w Lechu potrwa do 18 stycznia.

Marko Malenica nie miał szans w rywalizacji z Filipem Bednarkiem. Nie dziwi więc, że włodarze Lecha Poznań zdecydowali się odesłać go do NK Osijek. Decyzja o rozstaniu się z chorwackim piłkarzem zapadła w trakcie przerwy świąteczno-noworocznej. Dokumenty zostały już wysłane i będą obowiązywać od 18 stycznia. Z racji tego, że los Malenicy jest przesądzony, nie musi on stawiać się w Poznaniu na okres przygotowawczy przed rundą wiosenną.

W barwach Lecha Malenica miał okazję wystąpić czterokrotnie. Jednak tylko raz zagrał w pierwszej drużynie. Było to w meczu Fortuna Pucharu Polski, kiedy to rywalem Kolejorza był Znicz Pruszków. Poza tym Malenica trzy razy zagrał w drugoligowych rezerwach poznańskiej drużyny.

Sytuacja Chorwata zmienia się bardzo szybko. Oficjalnie jeszcze reprezentuje barwy Lecha Poznań, lecz już wiadomo, że wraca do siebie. Jednak nie spędzi wiele czasu w Chorwacji. Wiadomo bowiem, że znalazł już nowego pracodawcę. Do końca sezonu będzie wypożyczony do węgierskiej drużyny Diosgyor.

źródło: Lech Poznań

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *