Maguire gotowy na mecz ze Stanami Zjednoczonymi

Reprezentacja Anglii rozpoczęła mundial w Katarze od wysokiego zwycięstwa z Iranem aż 6:2. W wyjściowym składzie zagrał obrońca Manchester United – Harry Maguire, który jednak nie dokończył wczorajszego spotkania, schodząc z boiska utykając w 70. minucie spotkania.

Po meczu z Iranem  na swoim profilu na Twitterze Maguire uspokoił kibiców martwiących się o jego zdrowie, że jego zmiana wynikała ze względu na złe samopoczucie podczas spotkania. Poinformował także, że będzie gotowy na piątkowy mecz ze Stanami Zjednoczonymi.

“Czułem się źle, w drugiej połowie, więc zszedłem ze względów ostrożności. Nie mogę się doczekać piątkowego spotkania” – tak w krótkim poście napisał reprezentant Anglii.

Kolejny mecz reprezentacja Anglii zagra właśnie w piątkowy wieczór o godzinie 20:00 ze Stanami Zjednoczonymi. Wygrana “Synów Albionu” spowoduje, że Anglicy będą pewni już wyjścia z fazy grupowej ze swojej grupy.