Magda Linette – Ludmiła Samsonowa transmisja, gdzie oglądać? (French Open 2024)

lev radin / shutterstock.com

Dzisiaj, 27 maja 2024 roku o godzinie 11:00, odbędzie się mecz Magda Linette – Ludmiła Samsonowa, który jest częścią 1. rundy French Open. Spotkanie będzie miało miejsce na słynnych kortach Rolanda Garrosa. Niniejszy artykuł prezentuje informacje o dostępnych opcjach oglądania meczu na żywo w telewizji oraz w internecie, w tym możliwość dostępu do transmisji bezpłatnej.

Gdzie oglądać mecz Linette – Samsonowa?

Spotkanie Magda Linette – Ludmiła Samsonowa można śledzić na żywo na kanale Eurosport. Dostępna jest także transmisja online za pośrednictwem serwisu Polsat Box Go oraz darmowych platform jak Fortuna TV, STS TV i Superbet TV.

Linette – Samsonowa, transmisja online za darmo

Transmisję za darmo z meczu można obejrzeć w bezpłatnych serwisach Fortuna TV, STS TV oraz Superbet TV. Wymagane jest założenie konta, dokonanie depozytu oraz postawienie zakładu, aby uzyskać dostęp do streamingu. Każdy z serwisów oferuje atrakcyjne pakiety startowe dla nowych użytkowników, co stanowi dodatkową zachętę do rejestracji i korzystania z ich ofert.

  • FORTUNA TV » oglądaj mecz za darmo i odbierz pakiet dla nowych klientów o wartości 330 złotych;
  • STS TV » transmisja bez opłat i łącznie na start dla nowych klientów 760 złotych;
  • SUPERBET TV » transmisja za darmo i pakiet powitalny o wartości 3755 złotych.

Serwisy Fortuna TV, STS TV oraz Superbet TV dostępne są zarówno na stronach internetowych, jak również w aplikacjach mobilnych (Android, iOS). Dzisiejszy mecz można więc oglądać w tych usługach na komputerze, a także na smartfonie i tablecie.

Linette – Samsonowa, transmisja w Polsat Box Go

Kolejną platformą, która oferuje transmisję z dzisiejszego spotkania jest Polsat Box Go. Aby oglądać mecz na tej platformie należy wykupić pakiet “Polsat Box Go Sport”, który dostępny jest na 30 dni za 40 złotych. W skład pakietu sportowego wchodzą między innymi kanały Polsatu Sport. Transmisję w Polsat Box Go można obejrzeć przez stronę www (na komputerze) oraz w aplikacji (aplikacja oferowana jest na smartfony i tablety – iOS, Android; telewizory i inne urządzenia – Android TV, Apple TV, Samsung Smart TV, LG Smart TV). W Polsat Box Go również jest możliwość oglądania transmisji na 2 urządzeniach w tym samym momencie, dzięki czemu z konta mogą korzystać dwie osoby.

Transmisja za darmo (wymagana rejestracja, depozyt i dowolny zakład) Oglądaj w Fortuna TV
Transmisja za darmo (wymagana rejestracja, depozyt i dowolny zakład) Oglądaj w STS TV
Transmisja za darmo (wymagana rejestracja, depozyt i dowolny zakład) Oglądaj w Superbet TV
Pakiet "Eurosport Extra + Player bez reklam" za 30 zł / mies. Oglądaj w Player.pl
Pakiet "Polsat Box Go Sport" za 40,00 zł / mies. Oglądaj w Polsat Box Go


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.