Magda Linette – Jessica Pegula transmisja dzisiaj za darmo. Gdzie oglądać? (WTA Miami 2023)

lev radin / shutterstock.com

W poniedziałek 27. marca o godzinie 19:30 rozpocznie się spotkanie 1/8 finału turnieju WTA w Miami. W meczu rywalizować będą Magda Linette oraz Jessica Pegula. Sprawdź już teraz gdzie oglądać transmisję z meczu na żywo w telewizji i internecie. Szczegóły poniżej.

Magda Linette – Jessica Pegula: Gdzie oglądać?

Mecz pomiędzy Magdą Linette i Jessicą Pegulą będzie można obejrzeć w telewizji na kanale Canal+Sport, a także w internecie za pośrednictwem serwisów Canal+online, player.pl, Fortuna TV oraz STS TV.

Transmisja TV: Canal+Sport  

Transmisja u bukmacherów: Fortuna TV, STS TV

Transmisja online: Canal+online, Player.pl

Magda Linette – Jessica Pegula transmisja za darmo

Transmisja z meczu Magdy Linette z Jessicą Pegulą oferowana będzie przez bukmachera Fortuna dla zarejestrowanych klientów. Aby więc obejrzeć transmisję z dzisiejszego spotkania należy przejść pod wskazany poniżej adres internetowy i wypełnić formularz rejestracyjny. Po utworzeniu konta stream online z dzisiejszego meczu można uruchomić w serwisie internetowym, a także w aplikacji bukmachera Fortuna.

» Oglądaj transmisje w Fortuna TV

Stream online z meczu mogą również oglądać użytkownicy posiadający konto w serwisie bukmachera STS. Aby obejrzeć mecz na ekranie komputera nie trzeba instalować dodatkowego oprogramowania – wystarczy w przeglądarce internetowej skorzystać ze strony bukmachera. Na smartfony i tablety udostępniana jest natomiast aplikacja.

Magda Linette – Jessica Pegula transmisja na żywo i online

Transmisja z meczu Magda Linette – Jessica Pegula w serwisie streamingowym Canal+online można obejrzeć po opłaceniu dostępu do pakietu Canal+. Pakiet ten oferowany jest dla użytkowników naszego serwisu w promocyjnej cenie 39 zł miesięcznie. Canal+online dostępne jest jako strona internetowa oraz aplikacja na wybrane smartfony, tablety i telewizory Smart TV.

» Oglądaj transmisję online w Canal+Online

Dostęp do stacji telewizyjnych Canal+Sport, na których pokazywane są najciekawsze mecze WTA oferowany jest w internecie również przez platformę player.pl. Pakiet z kanałami Canal+ udostępniany jest przez serwis player.pl za 64 zł miesięcznie.

» Oglądaj transmisje online w Player.pl

Kiedy odbędzie się mecz?

Mecz Magda Linette – Jessica Pegula odbędzie się w poniedziałek 27 marca o godzinie 19:30

Gdzie oglądać transmisję na żywo?

Transmisję z meczu Magda Linette – Jessica Pegula na żywo w tv pokaże Canal+Sport, a w internecie Canal+online, Player.pl, Fortuna TV, STS TV i Betclic TV.

Gdzie oglądać mecz za darmo?

Transmisja będzie oferowana za darmo w serwisach Fortuna TV i STS TV.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.


Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.