W jednym z dzisiejszych spotkań 1/32 finału Pucharu Francji Olympique Lyon wygrał na wyjeździe z RC Lens 3:2 i awansował do kolejnej rundy rozgrywek pucharowych.

Po pierwszej połowie wydawało się, że jest już po meczu. Do przerwy Lyon prowadził już 3:0 po bramkach Fekira, Lacazette i Dabo i nic nie zapowiadało powrotu gospodarzy, jednak w drugiej połowie piłkarze Lens postraszyli gości ze Stade Gerland. Bramki strzelone przez El Jadeyaoui i Coulibaly’ego uratowały honor ekipy Lens, ale i tak Les Gones wygrali 3:2 i to oni awansowali do 1/16 finału Pucharu Francji.

Lens – Lyon (2:3) – 04.01.2015 (14:15)
Gol 5′ N.Fekir (0:1)
Gol 13′ A.Lacazette (0:2)
Gol 29′ M.Dabo (0:3)
Gol 77′ A.El Jadeyaoui (1:3)
Gol 89′ A.Coulibaly (2:3)