Dnia 4 marca zostaną rozegrane 3 ciekawe mecze pucharowe.

Pierwsze spotkanie zacznie się o godzinie 18:00 w pucharze Polski pomiędzy Piastem Gliwice, Podbeskidziem Bielsko Biała. Ciężko wskazać faworyta tego meczu. Z racji gospodarza minimalnym może być zespół z Gliwic. Spotkanie pomiędzy siódmym, a dziesiątym zespołem ekstraklasy. Obie drużyny będą starać się awansować do pół finału tych rozgrywek.

Prawdopodobny typ: 1X, Prawdopodobne wyniki: 3:1, 1:1. Ilość goli: +2. Obydwie drużyny we wcześniejszych meczach ograły zespoły też z ekstraklasy. Piast rozgromił 5:0 Bełchatów, a Podbeskidzie 4:2 Górnik Zabrze. Żadna z drużyn nie ma ustabilizowanej formy. Duża szansa na sporą ilość bramek w meczu.

Kolejnym mecz odbędzie się o godzinie 20:45 w pucharze Włoch. Bardzo ciekawe spotkanie pomiędzy Lazio Rzym, a Napoli. Według tabeli faworytem meczu jest plasujące się na trzeciej pozycje Napoli. Dlatego też faworytem jest zespół gospodarzy. Sądząc po formie dużą szansą na wygraną mają goście z Rzymu.

Prawdopodobny typ: X2. Prawdopodobne wyniki: 0:0, 0:1. Ilość goli: -2. W tym spotkaniu nie powinno paść dużo goli. Obie drużyny będą próbowały strzelić bramkę i utrzymywać wynik.

Ostatnim wybranym przeze mnie meczem jest spotkanie rozegrane o godzinie 21:00 w pucharze Francji. Spotkanie pomiędzy drugim zespołem w tabeli PSG, a czwartym AS Monaco. Faworytem jest zespół gospodarzy. W ostatnich sześciu meczach pomiędzy tymi drużynami padł remis.

Prawdopodobny typ: 1X. Prawdopodobne wyniki: 2:2, 3:1. Ilość goli: +2. W meczu powinno paść duża ilość goli. W ostatnich spotkaniach obie drużyny zaliczyły dużo remisów.