Luton Town przełożyło spotkanie w Premier League na Kenilworth Road

www.lutontown.co.uk

Pierwszy mecz Luton Town u siebie w Premier League, został przełożony, ponieważ klub nie był w stanie zapewnić dokończenia modernizacji stadionu.

Trwają prace na Kenilworth Road mające na celu spełnienie standardów Premier League po awansie z Championship. Beniaminek przekazał, że sobotni mecz 19 sierpnia z Burnley musi zostać przełożony. – Wszystkie strony uznały, że to rozsądne rozwiązanie – stwierdzono w oświadczeniu.

Program prac o wartości 10 milionów funtów obejmuje budowę nowej trybuny, by spełnić wymagania dotyczące transmisji. Luton wywalczył awans z powrotem do najwyższej ligi po raz pierwszy od 1992 roku, kiedy w maju wygrali finał play-offów.

– Nasz obecny projekt rzeczywiście jest realizowany na czas i nie ma dodatkowych nieprzewidzianych okoliczności. Nie możemy na tym etapie dać żelaznej gwarancji, że wyniknie problem lub jakkolwiek niewielkie opóźnienie – tłumaczy dyrektor generalny, Gary Sweet. Luton na inaugurację rozgrywek wybierze się do Brighton.

Tymczasem starcie pomiędzy Manchesterem City a Brentford, zaplanowany na sobotę 23 grudnia, został przełożony z powodu Klubowych Mistrzostw Świata.Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.