Łukasz Trałka trenuje z Wartą Poznań

Wiele wskazuje na to, że były piłkarz min. Lecha Poznań zostanie nowym zawodnikiem Warty

Łukasz Trałka rozpoczął dzisiaj treningi z pierwszoligową Wartą Poznań. Pomocnik związany przez ostatnie siedem lat z Lechem od lipca pozostaje wolnym zawodnikiem, po tym jak włodarze Kolejorza  nie przedłużyli z nim kontraktu.

Przez ostatnie 7 sezonów Łukasz Trałka był zawodnikiem Lecha Poznań i długo zakładał w nim opaskę kapitana drużyny. Zdobył mistrzostwo Polski i dwukrotnie Superpuchar Polski. Wcześniej występował m.in. w Pogoni Szczecin, ŁKS Łódź, Lechii Gdańsk i Polonii Warszawa. W sumie uzbierał imponujące 371 występów w ekstraklasie, w których zdobył 24 bramki. Zajmuje 16. miejsce w zestawieniu piłkarzy z największą liczbą meczów w najwyższej klasie rozgrywkowej w kraju.

Trałka wiązany był wcześniej z Arką Gdynia i Widzewem Łódź, mówiło się także o zainteresowaniu zawodnikiem zespołów z ligi tureckiej. Na razie nie wiadomo czy pomocnik pozostanie w stolicy wielkopolski.

– Trenuję z drużyną i przygotowuję się do nowego sezonu. W ciągu najbliższych kilku dni wyjaśni się, czy zostanę zawodnikiem Warty Poznań – mówi piłkarz, który w latach 2008-2012 wystąpił w siedmiu meczach reprezentacji narodowej.

źródło: wartapoznan.pl/własne


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *