Łukasz Piszczek wydał autobiografię

Łukasz Piszczek / fot. Mikołaj Barbanell (PIłkarski Świat)

Łukasz Piszczek / fot. Mikołaj Barbanell (PIłkarski Świat)

Łukasz Piszczek wydał swoją autobiografię, w której postanowił podzielić się swoją historią z fanami. Współautorem książki “Mentalność Sportowca” jest Kamil Wódka. W poniedziałek, 3 kwietnia ruszy przedsprzedaż książki.

Ostatnio dużo dzieje się w życiu byłego reprezentanta Polski, Łukasza Piszczka. Na brak pracy nie może narzekać. Niedawno odebrał uprawnienia trenerskie kursu UEFA B+A, które umożliwiają mu prowadzenie szkolenia dzieci i młodzieży, drużyn amatorkich najwyższego szczebla i zawodowych niższego szczebla. Ponadto jest zawodnikiem trzecioligowego LKS Goczałkowice-Zdrój Mógł oraz drugim trenerem tej drużyny, a także ekspertem telewizyjnym “Viaplay“.

Po zatrudnieniu Fernando Santosa w reprezentacji Polski, w mediach mówiło się o potencjalnym dołączeniu Piszczka do sztabu szkoleniowego Portugalczyka. Jednak po rozważeniu propozycji, były zawodnik Borussii Dortmund odrzucił ofertę od PZPN-u. Wolał poświęcić się swojemu projektowi w Goczałkowicach Zdroju.

Teraz o życiu Łukarza Piszczka będziemy mogli poczytać w jego autobiografii. Książka Łukasza Piszczka i Kamila Wódki “Mentalność sportowca” będzie dostępna do zakupu w przedsprzedaży, która odbędzie się w najbliższy poniedziałek.

 

Źródło: Przegląd Sportowy/Własne

 


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.


Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.