Luizowi podoba się u sąsiada?

David Luiz odmówił wzięcia udziału w treningu! Piłkarz chce trafić do Arsenalu.

SkySports

Dziwne jest to okienko transferowe. Piłkarze dość często stroją fochy i mają w głębokim poważaniu swoje klubu. Wygląda na to, że David Luiz również ma ochotę wypiąć na swojego pracodawcę i naciska na transfer do Arsenalu.

Taką informacją podzielił się francuski L’Equipe. Według doniesień gazety Luiz odmówił wzięcia udziału w treningu i zamierza opuścić Chelsea. Nie ma za to w planach opuszczać Londynu bo jego celem jest… Arsenal. Kanonierzy usilnie szukają kogoś, kto załata ich dziurawą obronę. Na papierze wszystko wygląda pięknie – Luiz chce, Arsenal chce. Problem w tym, że The Blues mogą mieć coś przeciwko.

Cała sprawa dziwi jeszcze bardziej, ponieważ Brazylijczyk w maju podpisał nowy kontrakt. Być może Frank Lampard nie widzi miejsca dla stopera w podstawowej jedenastce, albo Arsenal zaproponował dobre warunki finansowe. Pytanie również czy sprowadzenie Luiza rozwiąże problem. Obrona Arsenalu jest jak drut pod napięciem – ciągle elektryczna i przyjście reprezentanta Canarinhos może zbyt wiele nie pomóc.

Fani Arsenalu już czują niepokój:


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *