Luis Enrique i hiszpańska prasa są zadowoleni z debiutu Adamy Traore

Adama Traore

premierleague.com

Wczoraj w koszulce La Roja w meczu z Portugalią zadebiutował skrzydłowy Wolves, Adama Traore. Był to bardzo udany debiut.

Traore w końcu doczekał się debiutu w seniorskiej reprezentacji Hiszpanii. W listopadzie uniemożliwiła mu to jego kontuzja, a w zeszłym miesiącu koronawirus. W bezbramkowym meczu przeciwko Portugalii nie zagrał od pierwszej minuty, ale wszedł na boisko w 62′, zastępując tym samy Canalesa.  Był to bardzo solidny występ 24-latka, pokazujący jego zaangażowanie, prędkość oraz silę fizyczną.

Adama przeszedł przez wszystkie szczeble reprezentacji Hiszpanii, a do tego stał się 805. zawodnikiem w reprezentacji oraz 21. debiutantem od czasów Mistrzostw Świata w Rosji.

Selekcjoner reprezentacji Hiszpanii po meczu pochwalił Traore słowami: “To był Adama w najczystszej postaci“.

Dziennik Marca również pisał pozytywnie o jego debiucie. Zaznaczyła jak to świetnie mieć takiego zawodnika jak Traore, ze względu na jego szybkość oraz energię w ostatniej części boiska.

Odkąd zawodnik trafił do drużyny Wilków, jego kariera nabrał rozpędu. Wcześniej jednak w Anglii nie mógł pokazać całych swoich możliwości i nie zawsze był w stanie sprostać oczekiwaniom.


Najlepsze oferty bukmacherskie na Euro 2020
20 zł bez depozytu, 600 zł bez ryzyka i bonus 2100 zł na eFortuna.pl
20 zł bez depozytu, 333 zł bez ryzyka i bonusy 2000 zł na LVBET.pl
21 zł bez depozytu, 230 zł bez ryzyka i bonusy 549 zł na Totolotek.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *