Lucas Vazquez pozostanie w Madrycie?

Wiele wskazywało że będzie to ostatni sezon Lucasa Vazqueza na Santiago Bernabéu. Tymczasem padła propozycja nowego kontraktu.

“AS” informuje, o nowym kontrakcie dla 29 – letniego Hiszpana. Jego obecna umowa wygasa wraz z końcem czerwca i wiele wskazywało na to, że nie zostanie ona przedłużona. Wpływ na przedstawienie nowego kontraktu mogło mieć zainteresowanie Vazquezem ze strony innych europejskich potęg, jak Bayernu Monachium oraz Paris Saint-Germain.

Pozostawienie Hiszpana byłoby na pewno dobrym ruchem ekipy Zinedina Zidana, gdyż wszystko wskazuje na to, że wraca on do swojej optymalnej formy. Do tego w tym sezonie wystawiany jest przez Francuza zarówno w linii obrony, jak i pomocy.

„AS” informuje o 3-letniej umowie z możliwością przedłużenia na rok. Na jej mocy miałby zarabiać on pięć milionów euro rocznie.

Lucas Vasquez jest w tym sezonie stałym elementem Los Blancos. Rozegrał on 24 spotkania, w których zdobył dwie bramki. W tym sezonie wciąż ma szansę na zdobycie mistrzostwa kraju oraz Ligi Mistrzów.


OGLĄDAJ MECZE ZA DARMO W FORTUNA TV

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *