Lucas Hernandez może trafić do więzienia

Hernandez

bundesliga.com


Według informacji hiszpańskiego dziennika “AS”, Lucas Hernandez jest zagrożony karą sześciu miesięcy pozbawienia wolności.

Problemy francuskiego zawodnika z prawem rozpoczęły się w 2017 roku. Piłkarz pokłócił się ze swoją żoną i dopuścił się na niej rękoczynu. w tej sprawie interweniował sąd, który ukarał oboje miesiącem prac społecznych oraz zakazem zbliżania się do siebie. Małżeństwo zlekceważyło przede wszystkim drugie postanowienie sądowe i wkrótce po tym pojechało w podróż poślubną.

Gdy para wracała już do domu, na lotnisku Hernandez został zatrzymany przez policję. Sąd wydał tym razem o wiele ostrzejszy wyrok za złamanie poprzedniej kary. Francuz został ukarany rokiem pozbawienia wolności, później karę skrócono do pół roku.

Lucas Hernandez ma teraz wybrać sobie określony zakład penitencjarny i odbyć w nim karę półrocznego pozbawienia wolności. Ostatnią deską ratunku może być dla niego jedynie odwołanie do sądu wojewódzkiego. Tylko on może zmienić jego karę. Ostateczna rozprawa odbędzie się już 19 października.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.